Powertec PRO-MIG/MAG zdroje Lincoln Electric s vestavěným podavačem za příznivou cenu

 

Vysoká spolehlivost, kvalitní konstrukce a jednoduchá obsluha to jsou osvědčené vlastnosti zdrojů Lincoln Electric.
Tyto vlastnosti má i nová řada zdrojů Powertec PRO uváděných na evropský trh v polovině roku 2005.
POWERTEC 350C PRO
Jsou to svařovací zdroje s vestavěnými podavači drátu, krokovou regulací nastavení napětí a synergickým nastavením rychlosti podávání drátu ke zvolenému napětí. Vybavení touto synergií maximálně zjednodušuje a zrychluje nastavení svařovacích parametrů.
Zdroje Powertec PRO se vyrábějí ve výkonostní řadě 280A, 350A, 420A přičemž nejsilnější model Powertec 420C PRO se dodává alternativně i s vodním chlazením hořáku. Číselné označení v názvu zdrojů uvádějí svařovací proud při 40% zatěžovateli.

Zdroje Powertec PRO jsou kromě synergie vybaveny digitálními ukazateli napětí a proudu z aktivních LED. Ve standardní výbavě je možnost volby mezi dvou, nebo čtyř-taktním ovládáním, "studený" posuv drátu a test nastavení průtoku plynu. Rozsah podávání drátu 0,8 - 1,6 mm je 1,0-20 m/min. Pro spolehlivé zapálení oblouku je zdroj vybaven funkcí Run/IN, která minimalizuje rozstřik při zapálení oblouku. Stejně i při ukončení svařování je vhodné použít funkci Burnback pro získání konstantního výletu drátu bez nutnosti odstřihovat přebývající drát. Podavač drátu je konstruován jako čtyřkladkový s kladkami velkých průměrů pro spolehlivé podávání drátu. Prostřednictvím Euro konektoru lze připojit jakýkoliv vhodný svařovací hořák.

Robustní konstrukce 3-fázového transformátoru s měděným vinutím pro dlouhou životnost a spolehlivost. Zdroje Powertec Pro mají možnost volby dvou velikostí induktance, které poskytují operátorovi výběr požadovaných výstupních charakteristik pro minimalizaci rozstřiku.
Transformátor a tlumivka jsou opatřeny vysoce kvalitní impregnací pro vysokou odolnost proti korozi a atmosférické vlhkosti.

Snadno odnímatelné boční kryty a modulová konstrukce umožňují rychlou údržbu a obsluhu. Přední panel obsahuje vypínače, kontrolky a konektory pro snadné ovládání a obsluhu. Zdroje jsou vybaveny podvozkem s plošinou pro láhev s ochranným plynem.

Vynikající svařovací vlastnosti zdrojů Powertec PRO jak ve směsných ochranných plynech tak i ve 100% CO2 je předurčují do středně těžkých provozů, kde se nevyžaduje oddělený podavač drátu.

Na zdroje Powertec PRO poskytuje Lincoln Electric záruku 2 roky.

CZ WELD s.r.o.


Originální prospekt POWERTEC 200C, 250C, 300C
PT compact range
CZ WELD s.r.o., Medlešice č.139, 538 31 Medlešice, tel./fax: 466 303 210
info@czweld.cz, http://www.czweld.cz