MIG/MAG
klasika od Lincoln Electric

Technologie svařování MIG/MAG je nejpoužívanějším způsobem tavného svařování v průmyslu. Technika svařovacích zdrojů a podavačů MIG/MAG doznala velkých změn souvisejících s možnostmi nových elektronických součástek a dílů. Do praxe byly uvedeny nové konstrukce střídačových (invertorových) zdrojů a řízení svařovacího procesu pulzem, nebo dosud ojedinělý proces STT vyvinutý Lincoln Electric.
Tato technika umožňuje zvládnout řadu dříve neuskutečnitelných svarů. Přes vysoký technický pokrok těchto svařovacích zdrojů však zůstává nosnou konstrukcí svařovacích zdrojů MIG/MAG svařovací transfomátor s plynulou nebo skokovou regulací napětí na oblouku spojený s dostatečně dimenzovaným podavačem. Tato praxí ověřená robustní konstrukce svařovacích zdrojů je i nadále v popředí zájmu největšího výrobce v oboru obloukového svařování firmy Lincoln Electric.
Nejen kvalita, robustnost a vynikající svařovací vlastnosti, ale i příznivá cena se promítají v nové řadě svařovacích zdrojů Lincoln Electric z výrobního závodu Bester.
Svařovací zdroje s plynulou regulací napětí jsou nabízeny pod obchodním názvem Magtronik 400/500W. Tyto profesionální svařovací poloautomaty mají speciální plynulou regulaci svařovacích parametrů, která umožňuje jejich přesné nastavení. Zdroje mohou být regulovány tradičně potenciometry umístěnými na podavači, dálkovém ovládání, nebo přímo na hořáku. Svařovací proud 350/450 A/60 %. Za cenu necelých 90 tis. Kč bez DPH tak zákazník získá nadstandartně vybavený profesionální zdroj s plynulou regulací napětí, dálkovým ovládádním a propojovacím kabelem 5 m.
Zdroje se skokovou regulací napětí – Magster 250/315/501W s odděleným podavačem drátu.
Výborně vybavené zdroje – regulace předfuku a dofuku plynu, test plynu/drátu, nastavení zpětného zahoření drátu, nastavení rychlosti doběhu drátu. Svařovací
proud 250 – 450 A/60 %. Nejoblíbenějším typem z této řady zdrojů je Magster 351 s výkonem 270 A/100 % a s cenou od 70 tis. Kč bez DPH s možností dopl-nění vodního chlazení hořáku zdroj pracuje se čtyřkladkovým podavačem drátu. Pro své jednoduché ovládání a vynikající poměr výkon/cena patří k nejprodávanějším zdrojům z této řady.
Zdroje se skokovou regulací napětí a vestavěným podavačem drátu Magster Compact 1900/2800/2900/161/201/250/315/350 se svařovacím proudem 140-350 A/60 %. Nejprodávanějším typen z této řady je zdroj Magster Compact 250/315 s 4kladkovým podavačem a svařovacím proudem 250 A/60 % s cenou pod 50 tis. Kč bez DPH!
Pro uživatele, kteří vyžadují vyšší komfort při nastavení svařovacích parametrů jsou určeny zdroje Magster Plus 400W/500W, které jsou vybaveny synergickým nastavením parametrů.
Rychlost podávání drátu je automaticky přizpůsobena pro každé nastavené svařovací napětí. Svářeč musí zadat pouze průměr drátu a typ materiálu. Podavač drátu je čtyřkladkový.Pro každé nastavení zdroj zobrazí doporučenou zásuvku pro zemnící kabel s odpovídající tlumivkou L1, L2, L3. To vše za necelých 85 tis. Kč bez DPH, včetně vodního chlazení hořáku!
Uvedené zdroje jsou vybaveny robustními transformátory s měděným vinutím a mají vynikající odolnost proti vnějším vlivům. Ceny uvedené v textu jsou orientační platné pro 1 ks zařízení, při odběru více kusů zdrojů poskytujeme množstevní slevy. Záruka 2 roky a zajištěný servis je zárukou plné spokojenosti uživatelů.

CZ WELD, s.r.o., Medlešice č.139, 538 31 Medlešice
tel./fax: 466 303 210, www.czweld.cz, e-mail: info@czweld.cz 

CZ WELD s.r.o., Medlešice č.139, 538 31 Medlešice, tel./fax: 466 303 210
info@czweld.cz, http://www.czweld.cz