Vážení zákazníci,

dovolte nám představit krátce jednoho z největších výrobců svařovacích materiálů a svařovací techniky na světě vstupujícího prostřednictvím naší firmy CZ WELD s. r. o. do České republiky.

Lincoln Electric je americká firma se sídlem v Clevelandu, stát Ohio USA, s jejímž jménem se zákazníci potkávají na celém světe. Špičková zařízení pro obloukové svařování a špičková kvalita materiálů pro svařování nesou všeobecně uznávanou obchodní značku LINCOLN ELECTRIC. Během stoleté činnosti získala firma obrovské zkušenosti, na jejichž základech si vybudovala významné postavení na světovém trhu. Tyto zkušenosti jsou největším bohatstvím LINCOLN ELECTRIC, a umožňují tak poskytnout zákazníkům řešení jak standardních situací, tak i speciálních případů.

Praktické zkušenosti LINCOLN ELECTRIC z celého světa včetně Evropy poskytují základnu pro úspěšný vývoj výrobních metod, specifikaci materiálů a určení výrobního programu firmy. Pro evropský trh jsou vzaty v úvahu specifické požadavky - LE Europe poskytuje inženýrům a specialistům svařování vyvážený výrobní program, jehož produkty jsou vyrobeny ve shodě s normami AWS a EN.

Přehled svařovacích materiálů, který Vám předkládáme, je jen malou částí celé produkce firmy Lincoln Electric v tomto oboru. Přesto svařovací materiály zde uvedené obsáhnou nejčastěji se vyskytující aplikace.

Na tuto příručku volně navazuje materiál „Výrobky pro obloukové svařování pod tavidlem“, kde je uveden podrobný přehled o přídavných materiálech pro svařování pod tavidlem - dráty, pásky, tavidla. Pro renovační technologie a navařování vrstev se zvláštními vlastnostmi je určena příručka „Navařování a renovace“.

V každém případě věříme, že produkty firmy Lincoln Electric pro celou paletu technologií svařování obohatí náš trh a najdou si své uživatele, kteří dokáží ocenit jejich nespornou kvalitu.

Jakékoliv Vaše dotazy rádi zodpovíme a případné technické problémy týkající se svařování s Vámi rádi osobně vyřešíme.

Těšíme se na osobní kontakt s Vámi a přejeme Vám hodně úspěchů v oboru svařování s produkty LINCOLN ELECTRIC.

CZ WELD s. r. o.

 

CZ WELD s.r.o., Medlešice č.139, 538 31 Medlešice, tel./fax: 466 303 210
info@czweld.cz, http://www.czweld.cz